Περιγραφή
| Μοντέλο | T6161 Black – 76ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T616100 |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 76 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | DURABrite Ultra pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson B-300, B-310N, B-500DN, B-510DN |
| EAN | 8715946419503 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.21 kg • Διαστάσεις: ~17.4 x 10.9 x 2.8 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Standard Yield Singlepack (μονή συσκευασία τυπικής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~3.000 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία DURABrite Ultra. Ανθεκτικό στο νερό, στις μουτζούρες και στο ξεθώριασμα. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων. |





