Περιγραφή
| Μοντέλο | T44J2 Cyan 700 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T44J240 |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 12 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro |
| EAN | 8715946668031 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.04 kg • Διαστάσεις: 35.0 x 11.5 x 5.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome PRO 12. Παρέχει εκτεταμένη χρωματική γκάμα, εξαιρετική ακρίβεια χρώματος και αντοχή σε αρχειακό επίπεδο |




