Περιγραφή
| Μοντέλο | T6365 Light Cyan 700ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T636500 |
| Χρώμα | Light Cyan (Ανοικτό Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 7890, Stylus Pro 7900, Stylus Pro 9890, Stylus Pro 9900 |
| EAN | Not available |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.17 kg • Διαστάσεις: 39.9 x 14.9 x 5.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Αποτελεί μέρος 11-χρωμου συστήματος που παρέχει εξαιρετική χρωματική γκάμα, ομαλές διαβαθμίσεις και αντοχή στο φως. |








