Περιγραφή
| Μοντέλο | 90 Cyan |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C5060A |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 225 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Dye-based (βαφής) • HP Thermal Inkjet |
| Μέγεθος σταγόνας | 5 pl (picoliters) |
| Ανακυκλωμένο περιεχόμενο | 30% |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) • Standard Yield |
| Συμβατότητα (Printers) | HP Designjet 4000, 4000ps, 4020, 4020ps, 4500, 4500mfp, 4500ps, 4520, 4520ps, 4520 HD-MFP |
| EAN | 0829160222615 / 0882780757202 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.39 kg • Διαστάσεις: 12.1 x 6.4 x 20.3 cm |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Πρωτότυπο γνήσιο μελάνι HP. Η κασέτα των 225 ml είναι η τυπική χωρητικότητα (υπάρχει και έκδοση 400 ml με κωδικό C5061A). Περιέχει 30% ανακυκλωμένο περιεχόμενο. |




